piątek, 20 czerwca 2014

61

- Hmmm... Dziwne...


- Hej, Ryan, co tak stoisz? Co się dzieje?


- Słuchaj, Lucy, znasz naszą Dużą dłużej, niż ja... Nie wydaje ci się, że jest jakaś... dziwaczna?
- Może troszkę, czasami. Sue powiedziałaby pewnie, że jest i to nawet bardzo. A dlaczego pytasz?
- Pojawiłem się tutaj, wszystko było dobrze, poprzymierzała mi różne nowe ciuchy kupione specjalnie dla mnie, cieszyła się ze mnie. Zaraz potem włożyła nas wszystkich do pudełka i nie otworzyła przez ponad tydzień!
- Bo była w Polsce. Nie zabierała nas ze sobą, a nie chciała, żebyśmy się kurzyli...
- ...a teraz schowała gdzieś WSZYSTKIE nasze rzeczy! Ani na czym usiąść, ani w co się przebrać! I gdzie są pozostali? Gdzie moja siostra i cała reszta?
- Wszystkie nasze rzeczy są już spakowane do dwóch wielkich pudeł i gotowe do przeprowadzki, przecież w przyszły weekend Duża i Chłop się stąd wyprowadzają, swoje rzeczy też już pakują. My zostajemy do samego dnia przeprowadzki i będziemy podróżować w pudełku razem z Dużą i jej najważniejszymi rzeczami, ale nie możemy się już przebierać czy bawić, nie ma czasu na takie drobiazgi.


- Ty się jeszcze bawisz...
- No wiesz?! To nie zabawa! Pakuję najcenniejsze kolekcjonerskie Barbie do ich oryginalnych pudełek i zabieram ze sobą, żeby mieć je na oku!


- Idź na górną półkę, wszyscy już tam czekają, zajmij sobie wygodne miejsce w pudełku.


- Idziesz ze mną?
- Jeszcze chwilkę... Zaraz kończę pakowanie.


- Halo, do wyprowadzki to tutaj?
- No WRESZCIE jesteś! Myślałeś, że będziemy czekać na ciebie wiecznie?!Co tu dużo mówić - dzieje się. W przyszłym tygodniu czeka mnie wyprowadzka, wszystko poza osobistymi rzeczami mam już spakowane. Na notki nie będzie już raczej czasu, więc kolejna pojawi się być może dopiero w nowym mieszkaniu, już w lipcu. Moja ekipa gotowa do drogi pozdrawia :)Na koniec kilka zdjęć Ryana. Wiem, że wszystkie takie same, ale nie mogłam się zdecydować. Cudny jest ten chłopaczek (a w oryginale jest dziewczynką!).  

 

 

15 komentarzy:

 1. No to czekam na notkę z nowego lokum :) sprawnej przeprowadzki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Nellodiną :D
  Powodzenia w przeprowadzce!

  happyhappy-doll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę cudny z niego chłopaczek ^ ^ Jego buźka znacznie bardziej pasuje mi do chłopca i nie wyobrażam sobie go w żeńskim wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybkiej przeprowadzki :) fajny z niego chłopak ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ryan jest najśliczniejszym lalkowym chłopczykiem jakiego znam :) A przeprowadzki są fajne!! Ja zaliczyłam już kilka i LUBIĘ TO ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczniutki z niego chłopczyk!życzę powodzenia w przeprowadzce! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna historyjka! Szczęśliwej podróży, laleczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w przeprowadzce :) Śliczna ekipa, a chłopczyk, śliczny z tej dziewczynki :) Bardzo mu pasuje bycie chłopcem. Wspaniałe rodzeństwo :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna ekipa, powodzenia w przeprowadzce!

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne te najcenniejsze kolekcjonerskie barbie :D A z Ryana Jest cudny chłopczyk *-*

  OdpowiedzUsuń
 11. Ryan jest przeuroczym chłopcem :] Nie ma to jak lalka zbierająca lalki! Zaraziłaś ją :D Mam nadzieję, że przeprowadzka udała się bez szkód.

  Twoje lalki to już wyższą szkołę jazdy mają opanowaną :D Choć nie ukrywam, że moja Alice raz się dobrała do mojego komputera... Za dużo się Twojego bloga naczytała!

  OdpowiedzUsuń
 12. przeuroczy chłopiec z tej dziewczynki, nie ma co...
  a barbie kolekcjonerskie w pudełkach wymiatają!

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz świetną gromadkę *.*

  OdpowiedzUsuń
 14. Wydział Chemii mam na ul. Umultowskiej, a mieszkać będę niedaleko, choć dokładnie nie pamiętam ulicy. Dopytam jeszcze brata. Byłoby mi bardzo miło, choć za kawą nie przepadam xD Jak dopytam dokładnie o adres, to Ci jeszcze napiszę.

  OdpowiedzUsuń