sobota, 5 października 2013

46

Znowu na szybko. Odebrałam dziś z poczty nowy wig. Nie jest dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam, ale ta wersja jest chyba nawet lepsza, Pepper wygląda słodko i dziewczęco.

Obitsu razem z wigiem dla Hannah utknęło w tutejszym urzędzie celnym, a dodatkowego kosztu stanowiącego ponad połowę wartości paczki nie chce mi się nawet komentować :/


7 komentarzy:

 1. Super jej ten wig pasuje, kolorek idealnie dobrany do brwi :) Mega słodziak z niej jest, ma taką minkę, jakby mówiła "ale jak to nie dostanę deserku?" :D

  OdpowiedzUsuń
 2. śłiczny wig!kolorek bardzo twarzowy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna :) moje zakupy zawsze leżakują na cle :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ups, cło za obitsu??? Chyba powariowali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pepper jest, doprawdy, urocza. Wygląda niezmiernie dziewczęco - wdzięku dodają jej krótkie, złote włosy i oczywiście te Byul'owe usteczka. :3 Nigdy nie byłam szczególnie przekonania do Byuli, ale Pani Pepper jest naprawdę czarująca, a nigdy nie postrzegałam Byuli w ten sposób... Może i nawet rozważę zakup, a to wszystko dzięki Pani.
  Mam pytanie: Ma Pani, może, wciąż stockowe chipy Michasia? Jeżeli tak, byłabym skłonna kupić je za przyzwoitą cenę, np. od 10, do 20 zł. Oczywiście, jeżeli i Pani to odpowiada. Czekam na odpowiedź.
  Pozdrawiam.
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Emiliiempire.blogspot.com
  ~ *Emilia B.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, jak widać na podstronie "Moje lalki", Michaś używa obecnie swoich stockowych oczu i w związku z moimi planami wobec jego docelowego wyglądu nieprędko się to zmieni :)

   Usuń
 6. Cło za obitsu...? ;___;
  Wiesz co (teraz nie wiem, czy mówić ,,pani" czy na ,,ty" ;-;), dopiero założyłam
  tutaj bloga, a Twojego bloga czytałam od dawna... Kiedy się tu Zofia pokażę? Coś jej ostatnio nie widać... ;)

  http://lalkowyswiatkarinfu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń